Badmintonový klub - škola

Je určena pro mládež zajímající se o hru zvanou Badminton. Většina účastníků jsou děti a mládež, kterým je přizpůsobena organizace výuky. Ve všech programech upřednostňujeme výuku v menších skupinách. Spolupracujeme již 10 let s prestižním klubem B.O.Chance https://bochance.cz/

Organizace tréninkového roku

  
ROČNÍ CYKLUS       září – červen   
   
LETNÍ KEMPYčervenec – srpen

Tréninkové programy a jejich cena

1 X TÝDNĚ  paušální cena   800,-Kč / měsíc
2 X TÝDNĚ  paušální cena 1500,-Kč/ měsíc
Kontakt na trenéra  Kamila Šlachtová 605 255 012     
Vedoucí školy Mia Moravcová 774 203 995, miamoravcova@email.cz

Pravidla a podmínky pro badmintonovou školu TK SC Ostrava

Badmintonová škola je určen pro hráče od 7 do 14 let, kteří začínají s badmintonem. Cílem je připravit děti pro vstup do závodního badmintonu v oblasti techniky, taktiky a fyzické připravenosti, na turnaje jednotlivců a soutěže družstev, nebo jen tak pro radost.

Děti mají tréninky 1x nebo 2x týdně ve skupinkách s možností zapůjčení rakety zdarma.

Dále dle domluvy nabízíme individuální tréninky.

Ceník platný od 1.9.2023

Trénink 1x týdně                800,-Kč / měsíc (paušál)

Trénink 2x týdně                1 500,-Kč/ měsíc (paušál)

Pravidla pro omlouvání !!!!! platí pouze omluvenky přes náš systém http://www.scostrava.iseasy.cz/

Rodič může do 25 dne v měsíci, omluvit dítě na celý další měsíc. Při splnění této podmínky mu následující měsíc nebude fakturován.

Rodič může omlouvat své dítě v běžném měsíci, ale paušál mu bude účtován v celé výši. Omluvenka slouží pouze k evidenci, ke které může být přihlédnuto ze strany klubu a případně může být hráči nabídnuta náhrada.

Pokud nastane situace, kdy hráč v průběhu měsíce dlouhodobě onemocní, nebo má úraz, řeší tuto situaci „Trenérská rada TK SC Ostrava“ individuálně s rodiči.

Platby

TK SC Ostrava používá pro evidenci a fakturaci excelentní on-line program.

Každý hráč má svou hráčskou kartu, která umožňuje detailní sledování budoucích i proběhlých tréninků, omluvenkový systém včetně evidence, automatické vyúčtování.

Faktura přijde rodiči do emailu i s vygenerovaným QR kódem pro jednoduchost a správnost platby. Nutno dodržovat správný „variabilní symbol“ , pro párování plateb s bankou.

Rodič je v našem systému v pozici „rodič – administrátor hráče“ a má přiřazeného svého hráče, což mu umožňuje plně sledovat docházku, evidenci a fakturace.

Rodič může taktéž editovat údaje o sobě i o přiděleném hráči.

https://scostrava.iseasy.cz/prihlaseni