Postup přihlášení na tábor

Přihlašuji na tábor poprvé

Krok 1: Výběr termínu tábora

Na našem webu scostra.cz si zvolte typ tábora a jeho termín.

Klepnutím na odkaz Přihlásit se na tábor vedle termínu tábora budete přesměrováni do našeho informačního systému scostrava.iseasy.cz.

Krok 2: Vstup do systému

Máte již uživatelský účet (hráč klubu TK SC Ostrava)? Přihlaste se.

Nemáte ještě uživatelský účet? Registrujte se (vyplňte údaje uživatele – jméno, příjmení, email, uživatelské jméno, heslo). Budete následně automaticky přihlášeni.

Po přihlášení (registraci) uživatele budete automaticky přesměrováni na následující krok (vyplnění údajů účastníka tábora).

Ze svého uživatelského účtu můžete následně prohlížet a spravovat údaje účastníků táborů přiřazených k tomuto uživatelskému účtu (osobní údaje, přihlášky, faktury).

Krok 3: Vyplnění údajů účastníka tábora

Vyplňte údaje účastníka tábora (jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo, jméno a příjmení zákonného zástupce, telefon, email, adresa, zdravotní pojišťovna).

Po vyplnění údajů účastníka tábora budete automaticky přesměrováni na poslední krok (vyplnění přihlášky na vybraný tábor).

Krok 4: Vyplnění přihlášky na vybraný tábor

Vyplňte přihlášku na vybraný tábor (výkonnostní úroveň účastníka, zapůjčení vybavení, slevy, speciální požadavky na fakturaci).

Mám již uživatelský účet a nejedná se o první přihlášku

Krok 1: Výběr termínu tábora

Na našem webu scostra.cz si zvolte typ tábora a jeho termín.

Krok 2: Vstup do systému

Přihlaste se do našeho informačního systému scostrava.iseasy.cz.

Krok 3: Volba účastníka tábora

Přejete si přihlásit na náš tábor účastníka, kterého ve svém uživatelském účtu již máte? Klepněte na tlačítko Přehled a přihlášení pod jménem tohoto účastníka.

Přejete si přihlásit na náš tábor nového účastníka? Klepněte na tlačítko Registrace účastníka (v bloku Další účastník) a vyplňte údaje účastníka (jméno, příjmení, datum narození, rodné číslo, jméno a příjmení zákonného zástupce, telefon, email, adresa, zdravotní pojišťovna).

V obou případech vstoupíte do karty účastníka. Zde naleznete přehled táborů, na které je možné se přihlásit.

Krok 4: Vyplnění přihlášky na vybraný tábor

Pro volbu tábora klepněte v kartě účastníka na tlačítko Přihlásit se (v řádku tábora) a vyplňte přihlášku na vybraný tábor (výkonnostní úroveň účastníka, zapůjčení vybavení, slevy, speciální požadavky na fakturaci).

Faktura

Pokud nemáte speciální požadavky na fakturaci, ani nezvolíte zvýhodněnou cenu pro sourozence, ihned po potvrzení přihlášky Vám bude zaslána na Vaši emailovou adresu faktura na jméno účastníka.

V případě speciálních fakturačních požadavků Vám bude faktura zaslána ihned, jakmile bude připravena.
Zvolíte-li zvýhodněnou cenu pro sourozence (druhé dítě), faktura Vám bude zaslána ihned po ověření a schválení oprávněného nároku na sníženou cenu.

Faktura obsahuje QR kód, pro automatické předvyplnění platebních údajů ve Vašem online bankovnictví.